एक वर्षमा बैदेशिक रोजगारीमा गएका ९ सय ५० को मृत्यु

 

 

 टंक कुवर

कैलाली–सन् २०१६ मा बैदेशीक रोजगारीमा गएका ९ सय ५० जनाको मृत्यु भएको एक तथ्यांकले देखाएको छ । नेपालबाट बिभिन्न देशमा बैदेशिक रोजगारीमा गएकामध्ये ९ सय ५० जना उच्च रक्तचाप,सडक दुर्घटना, आत्महत्या, बिभिन्न रोग, हत्या जस्ता कारणबाट मृत्यु भएको सामी परियोजनाको तथ्यांकले देखाएको हो ।
आप्रवासन सप्ताह २०१७ को अवसरमा संचार प्रतिष्ठान नेपालले आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा २०१४ फेब्रुवरी देखि हालसम्म बैदेशीक रोजगारीका क्रममा विदेश गएका ६४ जना बेपत्ता भएको जानकारी दिइएको छ । जसमध्ये सामी परियोजनाको पहलमा २५ जनाको उद्धार गरिएको र अन्यको खोजी भईरहेको परियोजना कैलाली संयोजक पंचराम चौधरीले जानकारी दिए ।

Copy Ratopati

Please follow and like us:

अथवा इमेल बाट कमेन्ट गर्न तलको अर्को बक्समा जानुहोला।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enjoy this blog? Please spread the word :)